Імстичівська шкільна бібліотека
»

Шкільні будні [42]

Головна » 2015 » Грудень » 3 » "Сміливі, сильні, мужні"
"Сміливі, сильні, мужні"

3 грудня у Імстичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено спортивні змагання " Сміливі, сильні, мужні" вчителями фізичної культури Савком М.М, Пупена М.М. та вчителем ЗВ Лях А.П.

Мета:

• створити атмосферу свята в грі-змаганні;
  • виховувати любов до фізкультури та спорту;
  •  розвивати пам'ять, увагу, долати труднощі;
  • зміцнювати здоров’я;
  •  виховувати в учнів почуття дружби, колективізму.

Щороку у нашій школі проводиться спортивне свято , присвячене Дню захисника Вітчизни, під назвою «Сміливі, сильні, мужні». Воно стало традицією, яку люблять і поважають от уже кілька поколінь.

Змагання проводилося між учнями 7, 8 класів. Команди складались з 10 учасників. Між собою команди відрізнялися формою одягу, емблемою, девізом. Команда 7 класу називалась «Спорт», а 8 класу – «Євро-діти».

Перед грою проведено урочисту привітальну частину. Гра пройшла у теплій дружній обстановці. Учні 7 - 8 класів взяли активну участь у спортивних конкурсах, а саме: «Вітання команд», «Бігова естафета», «Штрафні кибки б/б», «Стрибки в мішках», «Стрибки через гімнастичну лавку», «Віджимання в упорі лежа», «Прес», «Ходьба по трясовині», «Перетягування каната».

Вболівальників було багато, вони підтримували команди гучними оплесками та гарним настроєм.

Якщо б хтось сторонній поспостерігав за тими пристрастями, що панували у спортзалі, одразу б зрозумів, що тут усе не менш серйозно за олімпійські ігри. Такі саме переживання, така сама взаємопідтримка, повага.

«Сміливі, сильні, мужні» - справжня подія для школи. Потім ще не один день результати обговорюватимуться на перервах та після уроків. Прекрасно, що всі ми можемо дістати задоволення від цих змагань. Тож привітаймо переможців і не забуваймо, що спорт корисний не тільки раз на рік, забувати про нього нетреба.

Категорія: Шкільні будні | Переглядів: 645 | Додав: romawka | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

«  Грудень 2015  »

Сьогодні...