Імстичівська шкільна бібліотека
Новини »

Шкільні будні [42]

Рейди-перевірки стану підручників

18 лютого 2013 року в школі проходив рейд-перевірка стану підручників. Бібліотекарем та педагог -організатором було перевірено якість збереження навчальних посібників учнями 1-11 класів. Критерії оцінювання стану підручників:

ВІДМІННО ставиться, якщо в підручнику немає помарок, зроблених ручкою або олівцем, розірваних сторінок, загорнутих кутів, книжка обгорнута в чисту охайну обкладинку, наявна закладка.

ДОБРЕ в підручнику немає помарок, зроблених ручкою, але є помітки, зроблені олівцем, книжка обгорнута в обкладинку, немає розірваних сторінок, загорнутих кутів, немає закладки.

ЗАДОВІЛЬНО ставиться, якщо в підручнику є помарки, зроблені ручкою, немає розірваних сторінок, деякі кути загорнуті, книжка не обгорнута в обкладинку, немає закладки.

НЕЗАДОВІЛЬНО ставиться, якщо окремі сторінки забруднені, деякі сторінки розірвані. Підручник збережений погано, але придатний до використання.

ВИСНОВОК: Контроль за станом підручників показав, що не всі учні віднеслись до перевірки підручників з повною відповідальністю. У багатьох учнів виявлені не обгорнуті підручники, не підписані, до того ж пошкоджені. Інші взагалі прийшли до школи без підручників, таким чином, отримали 0 балів. Постає питання: навіщо отримувати підручники , якщо ними не користуватись, а якщо і користуються, то не вважають за потрібне їх берегти: обгортати, підклеювати ? Проте, більшість учнів все ж-таки бережуть свої підручники, а якщо і мають зауваження то обов’язково виправляють вказані недоліки.

«  Квітень 2024  »

Сьогодні...