Імстичівська шкільна бібліотека

Шкільні будні [42]

Головна » 2016 » Вересень » 25 » Олімпійський урок
Олімпійський урок

23 вересня в Імстичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив Олімпійський урок в рамках відзначення Олімпійського тижня та тижня фізичної культури та спорту.

“Олімпійський урок” у нашій школі – це ряд спортивно-виховних заходів, який має різні види та форми і проводиться з метою навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Приємно, що вчителі фізкультури нашої школи є палкими прихильниками олімпійського руху і намагаються зробити заходи протягом Олімпійського тижня цікавими, насиченими різноманітними змаганнями, естафетами.

Веселі старти майбутніх олімпійців пройшли у дружній атмосфері. Змагання проводилося між учнями 7, 8 класів. Команди складались з 10 учасників. Між собою команди відрізнялися формою одягу, емблемою, девізом. Перед грою проведено урочисту привітальну частину. Гра пройшла у теплій дружній обстановці. Команди взяли активну участь у спортивних конкурсах, а саме: "Підтягування на перекладині" (для хлопців), "Віджимання від лавки" (для дівчат), "Устафета", "Стрибок у довжину з місця", "Стрибки через лавку", Перетягування канату".

Вболівальників було багато, вони підтримували команди гучними оплесками та гарним настроєм. Якщо б хтось сторонній поспостерігав за тими пристрастями, що панували на спортивному майданчику, одразу б зрозумів, що тут усе не менш серйозно за олімпійські ігри. Такі саме переживання, така сама взаємопідтримка, повага.

Категорія: Шкільні будні | Переглядів: 848 | Додав: romawka | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

«  Вересень 2016  »

Сьогодні...